Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Zgrupowania/obozy Rok 2014


Słowacja - Polska - zimowy wyjazd grupy Judo Activ /12-14.12.2014r./ Print E-mail

Uczestnicy grupy dla dorosłych - Judo Activ - podobnie jak w ubiegłym roku udali się na krótki zimowy pobyt w góry. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury w Polsce centralnej zastali na miejscu prawdziwe zimowe warunki co przełożyło się na całodniowe i wieczorne jazdy na nartach i snowboardzie po ośnieżonych stokach. Bazą naszych było Małe Ciche skąd wyruszali na miejscowy stok, a także na Kotelnicę Białczańską i co najważniejsze na Chopok (2024 m n.p.m.) – szczyt w Tatrach Niżnych na Słowacji. Najczęściej uznawany za drugi pod względem wielkości. Krótki ale bardzo intensywny pobyt już na stałe wszedł w kalendarz wydarzeń i imprez grupy Judo Activ.


 
Judo Activ - zgrupowanie kondycyjne /Wiśniowa Góra, dn. 27-29.06.2014r./ Print E-mail

Wiedząc, że zgrupowania tego typu są rewelacyjną formą aktywnego spędzenia czasu w gronie oddanych przyjaciół, również i tym razem w "zaczarowanym" miejscu jakim już stał się dla nas Ośrodek GOSiR "Relax" w Wiśniowej Górze -  stawiło się większość zawodników grupy Judo Activ. Jak zwykle zabrakło czasu na realizację wszystkich kreatywnych pomysłów przygotowanych przez trenerów, ale zaangażowanie i chęci uczestników przerosły wszelkie oczekiwania. Głównym akcentem był niemal całodzienny Paintball - gra będąca świetną formą integracji grupy. Integracja jest z kolei ważnym elementem wznoszącym grupę ku sukcesowi. Podczas gry w Paintball wyzwala się na co dzień uśpiony instynkt przetrwania, zaś w grze zespołowej walka opiera się o zaufanie, współpracę oraz bardzo często poświęcenie - w połączeniu z szlachetnymi zasadami judo samoistnie tworzy się silna grupa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Niezapomniane przeżycia na zgrupowaniu wpiszą się na trwałe w pamięć wszystkich uczestników a intensywnie przepracowane zajęcia z pewnością przyniosą oczekiwane skutki.


 
Judo Majówka - akcja szkoleniowa /Wiśniowa Góra, 01.05.-04.05.2014r./ Print E-mail


Akcja szkoleniowa - zgrupowanie - zawodników naszego klubu "Judo Majówka" w Wiśniowej Górze pomimo niesprzyjających warunków pogodowych i przenikliwego zimna okazała się "strzałem w dziesiątkę" pod względem szkoleniowym jak i organizacyjnym. Dobra atmosfera sprzyjała solidnym treningom połączonym z randori w ne waza i tachi waza. W przyszłości chcemy również zaprosić do wspólnych campów zawodników z innych klubów, bo to dopiero pierwsza z wielu krótkich akcji szkoleniowych, którą zaplanowaliśmy.


 
Judo Activ - zimowe zgrupowanie na Słowacji 28.02.2014r. - 02.03.2014r. Print E-mail

Judo Activ to prężnie działająca sekcja naszego klubu, jej uczestnicy oprócz treningów na macie regularnie biorą udział we wspólnych akcjach w ciągu roku. Po letnich zgrupowaniach judocy tej grupy udali się na Słowację z szaleńczą radością oddając się urokom jazdy na nartach i snowboardzie. Po intensywnych zajęciach na stoku obowiązkiem był relaks w ciepłych źródłach. Uczestnicy zgrupowania żałują jedynie, że tak szybko musieli wracać i zostawić piękne górskie widoki. Zapraszamy na Judo Activ - zajęcia dedykowane osobom dorosłym >>> grafik.