Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Zgrupowania/obozy


Judo Activ - Matersi naszego klubu na Słowacji /Słowacja, dn. 02-05.06.2016r./ Print E-mail

Kolejne, "górskie" zgrupowanie grupy Judo Activ na Słowacji, w której trenują mastersi naszego klubu. Tatry słowackie są równie piękne jak Tatry polskie. Znajdziemy tu liczne schroniska turystyczne oraz mnogość szlaków, które są dłuższe i trochę mniej popularne od szlaków polskich. W zasadzie flora i fauna nie wiele się różni od tej, występującej po polskiej stronie. Jednak po słowackiej jest znacznie więcej jezior tatrzańskich (około 160). Oprócz pięknych widoków i dzikiej przyrody po prostu warto trenować w górach. Trening wysokogórski jest bardzo skutecznym środkiem zwiększającym wydolność organizmu. Po dobrze przepracowanym pobycie najstarsi judocy Akademii wrócili na tatami przy Kadłubka 33.


 
Zgrupowanie Judo Activ /Małe Ciche, 11-14.06.2015r./ Print E-mail

Judo Activ to grupa, w której bardzo dużo się dzieje... Rzec można, iż poprzez ostatnie uczestnictwo w biegach organizowanych w województwie łódzkim, nasi mastersi dobrze przygotowali się do trudów pokonywania podhalańskich szlaków. Małe Ciche sprawdziło się już jako świetna baza do zimowych narciarskich wojaży, a teraz jako idealne miejsce do wypadów w całodzienne górskie wyprawy. Tym razem naszych można było spotkać na Kasprowym Wierchu czy Dolinie Kościeliskiej, w Jaskini Mroźnej i Mylnej, gdzie bez latarek i odpowiedniego sprzętu ciężko zrobić choćby mały kroczek. Oczywiście ekipa była na tatami w Zakopanem. Wracamy do treningów w naszym dojo i zachęcamy do zapisywania się do jedynej w Łodzi grupy judo dla dorosłych!


 
Słowacja - Polska - zimowy wyjazd grupy Judo Activ /12-14.12.2014r./ Print E-mail

Uczestnicy grupy dla dorosłych - Judo Activ - podobnie jak w ubiegłym roku udali się na krótki zimowy pobyt w góry. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury w Polsce centralnej zastali na miejscu prawdziwe zimowe warunki co przełożyło się na całodniowe i wieczorne jazdy na nartach i snowboardzie po ośnieżonych stokach. Bazą naszych było Małe Ciche skąd wyruszali na miejscowy stok, a także na Kotelnicę Białczańską i co najważniejsze na Chopok (2024 m n.p.m.) – szczyt w Tatrach Niżnych na Słowacji. Najczęściej uznawany za drugi pod względem wielkości. Krótki ale bardzo intensywny pobyt już na stałe wszedł w kalendarz wydarzeń i imprez grupy Judo Activ.


 
Judo Activ - zgrupowanie kondycyjne /Wiśniowa Góra, dn. 27-29.06.2014r./ Print E-mail

Wiedząc, że zgrupowania tego typu są rewelacyjną formą aktywnego spędzenia czasu w gronie oddanych przyjaciół, również i tym razem w "zaczarowanym" miejscu jakim już stał się dla nas Ośrodek GOSiR "Relax" w Wiśniowej Górze -  stawiło się większość zawodników grupy Judo Activ. Jak zwykle zabrakło czasu na realizację wszystkich kreatywnych pomysłów przygotowanych przez trenerów, ale zaangażowanie i chęci uczestników przerosły wszelkie oczekiwania. Głównym akcentem był niemal całodzienny Paintball - gra będąca świetną formą integracji grupy. Integracja jest z kolei ważnym elementem wznoszącym grupę ku sukcesowi. Podczas gry w Paintball wyzwala się na co dzień uśpiony instynkt przetrwania, zaś w grze zespołowej walka opiera się o zaufanie, współpracę oraz bardzo często poświęcenie - w połączeniu z szlachetnymi zasadami judo samoistnie tworzy się silna grupa, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Niezapomniane przeżycia na zgrupowaniu wpiszą się na trwałe w pamięć wszystkich uczestników a intensywnie przepracowane zajęcia z pewnością przyniosą oczekiwane skutki.


 
Judo Majówka - akcja szkoleniowa /Wiśniowa Góra, 01.05.-04.05.2014r./ Print E-mail


Akcja szkoleniowa - zgrupowanie - zawodników naszego klubu "Judo Majówka" w Wiśniowej Górze pomimo niesprzyjających warunków pogodowych i przenikliwego zimna okazała się "strzałem w dziesiątkę" pod względem szkoleniowym jak i organizacyjnym. Dobra atmosfera sprzyjała solidnym treningom połączonym z randori w ne waza i tachi waza. W przyszłości chcemy również zaprosić do wspólnych campów zawodników z innych klubów, bo to dopiero pierwsza z wielu krótkich akcji szkoleniowych, którą zaplanowaliśmy.


 
Judo Activ - zimowe zgrupowanie na Słowacji 28.02.2014r. - 02.03.2014r. Print E-mail

Judo Activ to prężnie działająca sekcja naszego klubu, jej uczestnicy oprócz treningów na macie regularnie biorą udział we wspólnych akcjach w ciągu roku. Po letnich zgrupowaniach judocy tej grupy udali się na Słowację z szaleńczą radością oddając się urokom jazdy na nartach i snowboardzie. Po intensywnych zajęciach na stoku obowiązkiem był relaks w ciepłych źródłach. Uczestnicy zgrupowania żałują jedynie, że tak szybko musieli wracać i zostawić piękne górskie widoki. Zapraszamy na Judo Activ - zajęcia dedykowane osobom dorosłym >>> grafik.


 
September Judo Camp /Łódź, Wiśniowa Góra 28-29.09.2013r./ Print E-mail

Mocnym akcentem grupa dla dorosłych - Judo Activ rozpoczęła sezon sportowy 2013/2014. Najpierw twarda walka w terenie - kilkugodzinny Paintball, gdzie wytrenowane na macie umiejętności i sprawności zdecydowanie podniosły poziom trudności poszczególnych etapów gry, a następnie regenerowanie sił przy donośnym śpiewie i pieczeniu kiełbasek nad ogniskiem w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji "Relaks" w Wiśniowej Górze. Drugi dzień to dalsze szlifowanie kondycji w zespołowych grach sportowych. Ze względu na duże zainteresowanie i chęci ze strony zawodników Judo Activ już teraz planujemy im kolejne wyjazdowe atrakcje.

więcej zdjęć na https://www.facebook.com/media/set/?set=a.352926538176580.1073741851.127446804057889&type=3

 
Obóz klubowy Rowy 29.07.-10.08.2013r. Print E-mail

ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO TYGODNIA OBOZU

ZDJĘCIA Z DRUGIEGO TYGODNIA OBOZU


 
Zgrupowanie kondycyjne sekcji Judo Activ /Wiśniowa Góra 14-16.06.2013r./ Print E-mail

Zakończyło się zgrupowanie kondycyjne grupy Judo Activ. Podczas krótkiego, ale intensywnego pobytu w GOSiR "Relaks" w Wiśniowej Górze zrealizowaliśmy wszystkie zakładane cele i założenia treningowe. Zaangażowanie i chęci uczestników nie tylko przejawiały się do zaplanowanych jednostek treningowych, ale również do atrakcyjnych pozasportowych zajęć kulturalnych. Można tylko żałować, że tak szybko minął czas i wszyscy zmęczeni trudami obozowymi musieliśmy wracać do swoich domów. 
Obóz klubowy Witnica 15-28.07.2012r. Print E-mail

Fotorelacja z pierwszego tygodnia obozu

Fotorelacja z drugiego tygodnia obozu

 
Zgrupowanie w Gliczarowie Górnym

Wakacyjny obóz w Gliczarowie Górnym odbywał się przede wszystkim pod hasłem wędrówek po górach, jak największej ilości zajęć sportowych w tym oczywiście judo. Obóz zorganizowany został przez Fundację Oświatową „Nasza Szkoła”, a wychowawcy zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji! Na treningach judo dzieciaki wylewały „siódme poty”, na górskich szczytach podziwiały piękną panoramę Tatr, śpiewały w konkursie karaoke i uczestniczyły w nocnym oglądaniu filmów na świeżym powietrzu! Uczestnicy zwiedzali Zakopane, Poronin czy Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Wszystkie atrakcje aż trudno wymienić.