Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Wyniki zawodów Rok 2015 XV OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W JUDO /SOBÓTKA, 17.10.2015R./

XV OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W JUDO /SOBÓTKA, 17.10.2015R./ Print E-mail

Mistrzem Polski Masters 2015 został Jarosław Ciemieniewski a Milena Ciemieniewska Mistrzynią Polski Masters 2015!!! Historyczne dla Łodzi i naszego klubu Mistrzowskie tytuły z zawodów tej rangi, gdyż wywalczone po raz pierwszy!!! Bardzo dobrze zaprezentował się również Michał Witczak, który wywalczył tytuł wicemistrzowski. Godny pochwały jest udział całego teamu Judo Activ - Mastersów naszego klubu, ale po kolei: Jarek startował w kategorii M1 90kg, wygrał pięć walk z czego 3 na ippon w pierwszych sekundach walki, natomiast dwa pojedynki w eliminacjach i w finale kontrolując ich przebieg powoli budując przewagę techniczno - taktyczną. Milena zdobyła "blachę" (F1 63kg) będąc jedną zawodniczką swej kategorii, a chęć rywalizacji z przeciwniczkami z innych kategorii wagowych pozostała niestety bez odzewu. Michał Witczak (M2 90kg) został wicemistrzem Polski Masters po wygraniu dwóch walk i przegraniu dwóch. Szkoda Piotra Przasnka (M2 81kg), gdyż na dwie sekundy przed końcem walki o brązowy medal po kontrowersyjnej decyzji sędziego uplasował się tuż za podium. Andrzej Krajewski (M4 90kg) zajął dobre V miejsce, Sebastian Szulewicz (M1 81kg) V miejsce a Adam Grajewski VII miejsce (M3 90kg). Udział naszych trenerów i zawodników grupy  Judo Activ niech będzie przykładem dla młodszych zawodników  naszego klubu, że można spełniać swoje marzenia i cele zdobywając medale na zawodach. Pierwszą grupę judo dla dorosłych stworzył w naszym mieście trener Jarosław Ciemieniewski blisko 9 lat temu, a od ponad czterech lat ma swoją kontynuację w Klubie Sportowym Akademia Judo Łódź. Obecnie grupę prowadzi trener Michał Witczak któremu dziękujemy za przygotowanie zawodników do imprezy. Zapraszamy na zajęcia Judo Activ do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata - ul. Kadłubka 33 w poniedziałki i piątki o godz. 18:30 - jest to jedyna grupa tego typu w Łodzi. Gratulujemy naszym Mastersom!!!!