Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Wyniki zawodów Rok 2015


II Ogólnopolski Turniej Dzieci /Sochaczew, dn. 13.12.2015r/ Print E-mail

Kacper Klimczak (36kg) sięgnął po srebrny medal wygrywając trzy walki w II Ogólnopolskim Turnieju Dzieci rozgrywanym w Sochaczewie. Jedynie w finale uległ miejscowemu przeciwnikowi, który uzyskał przewagę waza ari. W kat. 33kg wystartował Hubert Rogalski zajmując V miejsce. Hubert wygrał dwie walki i dwie przegrał - w tym jedną o brązowy medal.


 
Judo Energy Cup IV /Łódź, dn. 05.12.2015r./ Print E-mail

 

IMPREZA POD PATRONATEM SZKOŁY GORTATA W ŁODZI

JUDO ENERGY CUP IV

Judo Energy Cup to prawdziwe sportowe święto najmłodszych judoków. Imprezę po raz czwarty dla swoich zawodników zorganizowały dwa kluby: UKS "Arashi" Łódź i KS Akademia Judo Łódź. W ponad 40 kategoriach blisko 140 młodych adeptów judo rywalizowało w różnych konkurencjach w zależności od stopnia zaawansowania i wieku. Uhonorowaniem sportowych zmagań były dla każdego uczestnika wspaniałe medale, dyplomy i nagrody oraz oryginalne smakołyki z ojczyzny judo: japońskie ciasteczka i zestaw sushi z kubeczkiem świeżego soku jabłkowego. Na imprezie licznie stawili się młodzi judocy trenujący na co dzień w sekcjach Akademii Judo Łódź w: SP 174, F.O. Nasza Szkoła oraz Szkole Gortata. Gratulujemy małym medalistom i już teraz zapraszamy na podsumowanie roku sportowego w naszym klubie połączonego z Christmas Judo Games oraz Mistrzostwami Klubu dla starszych zawodników. Imprezę zaplanowano na 20 grudnia. Szczegóły wkrótce.


 
XXIX Memoriał Aleksandra Leńczuka Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łodzi w Judo /Łódź, 22.11.2015r./ Print E-mail

W niedzielę w sali judo Politechniki Łódzkiej odbył się - organizowany już po raz 29. - memoriał Aleksandra Leńczuka w judo. To jednocześnie otwarte akademickie mistrzostwa województwa łódzkiego kobiet i mężczyzn. Memoriał Aleksandra Leńczuka to coroczne zawody o niezwykłym charakterze. Organizowane są bowiem tuż przed końcem roku, są swego rodzaju turniejem, podsumowującym sezon judo. Aleksander Leńczuk był zasłużonym działaczem polskiego judo, działaczem sportowym, założycielem sekcji judo przy AZS PŁ, byłym prezesem Łódzkiego Okręgowego Związku Judo.

W zawodach wystartował Jakub Szulc (81kg seniorów) zajmując III miejsce.


 
IX Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Sochaczew /Sochaczew - Kąty dn.21.11.2015r./ Print E-mail

Złoty medal z Sochaczewa przywozi Julia Obuchowska (39kg U11). Wyniki pozostałych reprezentantów KS AJŁ:

młodziczki U15:

Adrianna Polańczyk (63kg) - V miejsce

chłopcy U13:

Kacper Klimczak (33kg) - II miejsce

młodzicy U15:

Kacper Kuliberda (50kg) - IV miejsce

Artur Olaszek (55kg) - V miejsce

Konrad Pyznarski (55kg) - V miejsce

Piotr Gromek (73kg) - II miejsce

Oskar Pastusiak (81kg) - II miejsce


 
XIV International Baltic Judo Cup /Gdynia, 15.11.2015r./ Print E-mail

XIV International Baltic Judo Cup to zarazem Puchar Polski w kategoriach wiekowych U12, U14, U17, U23. Całkiem dobrze w turnieju walczyli nasi judocy. Artur Olaszek (55kg U14) wygrał dwie walki przed czasem i dwie przegrał w tym nieznacznie o brązowy medal przez karę shido. Konrad Pyznarski (55kg U17) również zakończył zawody z dwoma walkami wygranymi przez ippon oraz dwoma przegranymi, jednak w jego przypadku pozwoliło to uplasować się na VII punktowanym miejscu. Oceniając występ chłopaków można mieć nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w przyszłości. Gratulujemy!!!


 
V Ogólnopolski Turniej Judo pod Patronatem Burmistrza Błonia /Błonie, dn.14.11.2015r./ Print E-mail

Trzy złote medale, dwa brązowe i kilka piątych miejsc to dorobek judoków Akademii Judo Łódź po V Ogólnopolskim Turnieju Judo Pod Patronatem Burmistrza Błonia.

Wyniki:

dzieci młodsze:

Jakub Majchrzak (41kg) - III miejsce

dzieci:

Maciej Stępień (30kg) - V miejsce

Kacper Klimczak (36kg) - V miejsce

Barbara Kobalczyk (40kg) - V miejsce

Adrian Kopiec (55kg) - V miejsce

młodziczki:

Adrianna Polańczyk (63kg) - I miejsce

młodzicy:

Kacper Kuliberda (50kg) - III miejsce

Taras Melynchuk (55kg) - I miejsce

juniorzy młodsi:

Oleksandr Gambalya (66kg) - I miejsce


 
Turniej Judo z okazji święta "Narodowego Dnia Niepodległości" /Rembertów, dn. 11.11.2015r./ Print E-mail

Wielkie brawa!!! Artur Olaszek kat. (55kg) młodzików po wygraniu czterech walk przez ippon zdobywa złoty medal, a Konrad Pyznarski kat. (55kg) juniorów młodszych - po trudnych bojach - wraca z XX Turnieju z okazji święta "Narodowego Dnia Niepodległości" ze srebrnym krążkiem. Zawody rozgrywane w Rembertowie należą do tych mocniejszych a ich poziom dodatkowo podnosi udział ekip zagranicznych zza wschodniej granicy. Cieszymy się z dobrej postawy naszych reprezentantów!


 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w Judo /Skierniewice, dn. 07.11.2015r./ Print E-mail

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików  zorganizował MMKS Wojownik Skierniewice. Na trzech matach rywalizowali zawodnicy z blisko dwudziestu klubów, a nawet z klubu Nadvirna Ukraina. Wyniki reprezentantów Akademii Judo Łódź:

Dzieci młodsze:

Rogalski Hubert (33kg) - VII miejsce

Natan Małecki (36kg) - VII miejsce

Jakub Majchrzak (46kg) - II miejsce

Dzieci:

Kacper Klimczak (36kg) - III miejsce

Adrian Kopiec (55kg) - IV miejsce

Antoni Wasiak (60kg) - III miejsce

Młodzicy:

Kacper Kuliberda (50kg) - V miejsce

Artur Olaszek (55kg) - V miesce

Konrad Pyznarski (55kg) - I miejsce

Piotr Gromek (73kg) - II miejsce

Oskar Pastusiak (81kg) - II miejsce


 
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych /Legionowo, dn. 23.10.2015r./ Print E-mail

W dniu 23 października 2015r. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie do rywalizacji w Mistrzostwach Policji w Judo stanęli przedstawiciele Policji oraz innych zaproszonych służb mundurowych. W Mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z 15 reprezentacji jednostek organizacyjnych Policji, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej, Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej. Milena Ciemieniewska została Wicemistrzynią Polski Służb Mundurowych w kategorii wagowej 63kg, zaś brązowy medal wywalczyła Izabela Pyra (pow 63kg). Zawodniczki są związane z grupą Masters - Judo Activ - naszego klubu. Gratujemy!!! / *tekst i foto: www.csp.edu.pl/ /


 
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>

Page 1 of 4