Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Wyniki zawodów Rok 2012 Judo Games III /Łódź, 18 listopada 2012r./


Judo Games III /Łódź, 18 listopada 2012r./ Print E-mail

Impreza sportowa Judo Games III była objęta Patronatem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata!!! >>> kliknij

Judo Games III za nami. Blisko pięćdziesięciu uczestników rywalizowało w grach i zabawach judo o medale, dyplomy, puchary i cenne nagrody, które ufundowały firmy: "Matsumi" oraz "Rafik" (firma Państwa Iwony i Rafała Rubaszewskich). T-shirty, smyczki oraz zdjęcia z autentycznymi podpisami samego Marcina Gortata zawodnicy biorący udział w Judo Games III otrzymali od Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Gimnazjum i Liceum z ul. Kadłubka 33. Zmagania sportowe stały na wysokim poziomie lecz oprócz zdobywanych punktów i lokat najważniejsza była dobra zabawa. Gratulacje dla wszystkich zawodników za waleczność i niesamowite chęci rywalizowania!!! Już teraz zapraszamy na Judo Games IV!!!

wyniki:

grupa młodsza 1 grupa młodsza 2 grupa młodsza 3 grupa młodsza 4
1 miejsce Martyna Przasnek Mateusz Kobalczyk Basia Kobalczyk Eric De Panicis
2 miejsce Jakub Pawłowicz Maksymilian Serafiński Jędrzej Maruszewski Nikodem Nowak
3 miejsce Maciej Misiak Wojciech Kasprzyk Mateusz Rzeczyca Igor Kobierecki
4 miejsce Jarema Rządziński

 

grupa młodsza 5 grupa młodsza 6 grupa młodsza 7
1miejsce Oktawian Sołdon Zosia Wieczorek Staś Gronowalski
2 miejsce Jakub Majchrzak Hania Murawska Kacper Rzeczyca
3 miejsce Mateusz Działak Julia Obuchowska Hubert Rogalski
4 miejsce Bartek Ciemieniewski Gabrysia Kaźmierczak Jakub Misiak

 

grupa starsza 1 grupa starsza 2 grupa starsza 3 grupa starsza 4
1 miejsce Justyna Bródka Piotr Gromek Julia Pyznarska Konrad Pyznarski
2 miejsce Adrianna Polańczyk Kacper Serafiński Matylda Krawczyk Miłosz Podlecki
3 miejsce Jerzy Dobruchowski Kacper Klimczak Dawid Marcinkiewicz

 

grupa starsza 5 grupa starsza 6 grupa starsza 7
1 miejsce Artur Olaszek Igor Rubaszewski Cezary Gorzeń
2 miejsce Kacper Kuliberda Kacper Klimowicz Michał Burski
3 miejsce Andrzej Bernas Tymoteusz Gryszkalis Mikołaj Skwarnecki
4 miejsce Krystian Tomczak