Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy Rok 2016


Christmas Judo Games /2016-12-18, Łódź/ Print E-mail

          

CHRISTMAS JUDO GAMES 2016 - IMPREZA OBJĘTA PATRONATEM SZKOŁY GORTATA

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FIERO! PIZZA 


 
Mikołajkowa Miniolimpiada Sportowa /Łódź,dn. 07.12.2016r./ Print E-mail

W hali łódzkiej Anilany Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła zorganizowała swoim uczniom wspaniałą imprezę sportowo-rekreacyjną z okazji Mikołajek. Z przyjemnością judocy naszego klubu (którzy w dużej liczbie są również uczniami szkoły z ul. Zbaraskiej 19 w Łodzi) zaprezentowali podczas jej trwania swoje umiejętności, a także nieco starsi judocy ze Szkoły Gortata Judo Team'u wspomogli organizacyjnie prawidłowy przebieg zmagań sportowych. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami!


 
Światowy Dzień Judo 2016 /Łódź, dn. 26-27.10.2016r./ Print E-mail

Z okazji Światowego Dnia Judo obchodzonego 28 października najmłodsi judocy trenujący przy Kadłubka 33 w Szkole Goratata w Łodzi uczestniczyli w Klubowym Randori Sędziowanym.


 
Pokaz judo w SP 175 w Łodzi - Wieje nudą? Trenuj judo!!! Print E-mail

Już od 2012 roku Akademia Judo Łódź prowadzi swoją akcję promującą judo wśród dzieci i młodzieży z łódzkich placówek oświatowych >>>> http://www.judo.fork.pl/…/ro…/112-wieje-nud-trenuj-judo.html 27 października trener Jarosław Ciemieniewski z zawodnikami: Konradem Pyznarskim i Rafałem Gołembiewskim byli z wizytą w Szkole Podstawowej nr 175 w Łodzi. Zgromadzonym licznie uczniom, nauczycielom opowidaliśmy o judo, pokazywaliśmy technikę i mówiliśmy o bliskiej współpracy ze Szkołą Marcina Goratata w Łodzi.


 
Spotkanie z Mistrzem - Jerzy Banaszczyk /Łódź, 20.10.2016r./ Print E-mail

Na czwartkowym treningu gościliśmy przyjaciela naszego klubu - jednego z najlepszych łódzkich judoków - Jerzego Banaszczyka. Mistrz opowiadał o swoich sukcesach, wspominał walki, uczestnicy zajęć mogli zobaczyć najcenniejsce medale z Mistrzostw Polski Seniorów, Pucharów Świata, turniejów z całego świata. Nasz gość walczył na przełomie lat 80/90-tych i w swojej wieloletniej karierze wywalczył 3 medale Mistrzostw Polski Seniorów (srebrny i dwa brązowe) był uczestnikiem Mistrzostw Świata Seniorów w Belgradzie w 1989r. Zaproszony gość niewątpliwie autorytet dla wszystkich zawodników poprowadził również zajęcia demonstrując specjalistyczne ćwiczenia i swoją koronną technikę morote seoi nage. Dziękujemy za wizytę Panu Jerzemu. Cieszymy się, że dostaliśmy zapewnienie Mistrza, że będziemy mogli gościć go w naszych skromnych progach jeszcze nie jeden raz.


 
Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 174 w Łodzi /01.06.2016r./ Print E-mail

Najmłodsi judocy Akademii - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 174 w Łodzi uczestniczyli w raz z trenerem Michałem Kaużyńskim w Pikniku Rodzinnym, który zorganizowała Dyrekcja, Kierownictwo i Nauczyciele ulubionej "podstawówki" naszego klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak szczególnym wydarzeniu z okazji "Dnia Dziecka" dziękując za możliwość zademonstrowania swoich umiejętności na rozłożonej "pod chmurką" macie.


 
Festyn z okazji "Dnia Dziecka" w łódzkim ZOO /Łódź, dn. 29.05.2016r./ Print E-mail

W festynie zorganizowanym przez łódzkie ZOO wzięli udział zawodnicy i zawodniczki naszego klubu. Na świeżym powietrzu pod okiem trenerów: Michała Witczakai Piotra Przasnka demonstrowali techniki judo licznie zwiedzającym ogród zoologiczny. Podobnie jak w latach ubiegłych nasze pokazy wzbudziły duże zainteresowanie a nasi nie nadążali z odpowiedziami zainteresowanych o Akademię i Szkołę Gortata w Łodzi. Dziękujemy Dyrekcji i Kierownictwu łódzkiego ZOO za to, że możemy z Wami współpracować. Swoje umiejętności przedstawiali: Martyna Makowska, Veronika Dolidze, Sasza Gembalya, Konrad Pyznarski, Kacper Kowalik, Rafał Gołembiewski.


 
Spotkanie z psychologiem sportu /Łódź, 14.04.2016r./ Print E-mail

Kolejne spotkanie naszych zawodników z psychologiem sportu - Panią Renatą Czepułkowską. Spotkania te będą miały na celu nabycie przez naszych judoków umiejętności radzenia sobie z lękiem, emocjami i stresem. Będą one również dotyczyły problemu uzależnień. Zajęcia P. Renata prowadziła ciekawie i profesjonalnie. Młodzież aktywnie w nich uczestniczyła i zadawała nurtujące pytania. Czekamy na kolejną wizytę współpracującą z klubem Panią Renatą Czepułkowską!


 
Pokaz w Przedszkolu Miejskim nr 130 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Print E-mail

W zaprzyjaźnionym Przedszkolu Miejskim nr 130 w Łodzi przy ul. Podhalańskiej 18 - Julia Pyznarska, Konrad Pyznarski, Rafał Gołembiewski i Artur Olaszek dali pokaz swoich umiejętności podczas imprezy towarzyszącej zbiórce pieniążków w tegorocznym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z miłą chęcią nasz klub podejmuje inicjatywy, które mogą choć minimalnie wspomóc szczytne i szlachetne cele