Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy Rok 2014


World Judo Day 28.10.2014r. Print E-mail

Światowy Dzień judo jest obchodzony po raz czwarty, odbywa się w dniu urodzin twórcy judo - Jigoro Kano 28 października. Honor jest tematem tegorocznego święta, poprzednie tematy to wytrwałość (2013), judo dla wszystkich (2012) i ​​szacunek (2011). Według IJF ponad 20 milionów ludzi ćwiczy judo na całym świecie codziennie.

Dzisiejszego dnia przybyli na treningi judocy naszego klubu celebrowali Światowy Dzień Judo biorąc udział w randori sędziowanym w dojo Szkoły Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata - ul. Kadłubka 33.


 
76 - lecie istnienia łódzkiego ZOO /Łódź, dn. 20-21.09.2014r./ Print E-mail

Przez dwa dni odbywającej się imprezy plenerowej w łódzkim ZOO, zawodnicy naszego klubu wraz z trenerami zachęcali przybyłych gości do uprawiania judo oraz przybliżali tajniki treningu oraz techniki. Dziękujemy za umożliwienie pokazów Dyrekcji i Kierownictwu Ogrodu Zoologicznego. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w organizowanej przez Was imprezie, a nasi zawodnicy nie zawiedli przybywając w dużej liczbie na pokazy.


 
Pokazy w CH Guliwer w Łodzi /Łódź, dn. 20.09.2014r./ Print E-mail

Wspólnie ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w "Festiwalu Gier Chodnikowych" w CH Guliwer przy ul. Kolumny 6/36 w Łodzi. Swoje umiejętności na tatami demonstrowali: Konrad Pyznarski, Krystian Tomczak, Jan Matuszewski, Oskar Pastusiak, Kacper Kowalik, Jakub Szulc, Marcin Grzelak, Rafał Gołembiewski i Szymon Kurzawski, a ekipą judoków kierował trener Jarosław Ciemieniewski. Przy słońcu a także w  strugach deszczu spędziliśmy miłe chwile zachęcając do uprawiania judo przybyłych klientów centrum handlowego.


 
Pokazy w SP 174 w Łodzi /Łódź, dn. 17.09.2014r./ Print E-mail

Mieliśmy doskonałą okazję zaprezentować się przed rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 174 w Łodzi, demonstrując ćwiczenia gimnastyczne oraz rzuty i chwyty. Dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych w sali gimnastycznej cieszyła się nasza propozycja. Zapisy na judo trwają! Zapraszamy do naszego klubu! Pod okiem trenera Jarosława Ciemieniewskiego swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy Akademii - uczniowie SP 174: Adriannna Polańczyk, Maciej Stępień i Igor Rubaszewski. 
Warsztaty dla rodziców zawodników naszego klubu Print E-mail


 
Promocja Klubu i SMS Marcina Gortata podczas XVI Biblio CUP /Łódź, dn. 18.05.2014r./ Print E-mail

Na obiektach MOSiR przy ul. Małachowskiego w Łodzi nasi zawodnicy: Rafał Gołembiewski, Kacper Kowalik i Artur Olaszek wraz z trenerem Jarosławem Ciemieniewskim uczestniczyli w promocji klubu i SMS Marcina Gortata podczas XVI Edycji turnieju piłki nożnej  Biblio CUP.


 
Wiosenny Miniturniej Judo - SKS "Nasza Szkoła" - 12.04.2014r. Print E-mail

Nasz klub stara się patronować ciekawym inicjatywom propagującym judo. Jedną z nich są zajęcia "SKS - Judo" organizowane przez F.O. "Nasza Szkoła". Ogólnorozwojowe zajęcia z prostymi elementami judo w tej cieszącej się doskonałą opinią łódzkiej placówce mają już duże tradycje. Miniturnieje są cyklicznie organizowane dla uczestników "SKS-u Judo" i towarzyszą im ogromne emocje. Jak zwykle czekamy na zapisy do naszego klubu przyszłych judoków z "Naszej Szkoły".


 
Pokaz w Przedszkolu Miejskim nr 221 /Łódź, 05.03.014r./ Print E-mail

5 marca w Przedszkolu Miejskim nr 221 na ulicy Rydza-Śmigłego 38 w Łodzi odbył się pokaz judo naszej Akademii!! Pod czujnym okiem trenerów: Renaty, Beaty i Michała, czterolatki miały swój pierwszy kontakt z judo oraz matą. Z zapartym tchem śledziły pokazy akrobatyczne i rzuty zaprezentowane przez trenerów, by po krótkiej zabawie samemu przystąpić do ćwiczeń na macie. Ubrani w judogi mogli poćwiczyć pady oraz trzymania. Radości nie było końca i naprawdę ciężko im było się potem rozstać z ekipą Akademii, by wrócić do codziennych zajęć. Dziękujemy bardzo Dyrekcji Przedszkola za możliwość przeprowadzenia pokazu!


 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2