Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy Rok 2013


Podsumowanie roku sportowego 2013, klubowa wigilia /Łódź, dn. 20.12.2013r./ Print E-mail

W świątecznej atmosferze podczas spotkania podsumowującego rok sportowy 2013 w naszym klubie, w hali MOSiR przy Małachowskiego 5/7 podziękowania, wyróżnienia i nagrody otrzymali trenerzy, działacze, rodzice i zawodnicy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!!


 
Mikołajkowy Miniturniej Judo /Łódź, 11.12.2013r./ Print E-mail

Pod patronatem Akademii Judo Łódź odbył się tradycyjny Mikołajkowy Miniturniej Judo w "Naszej szkole". Uczestnicy SKS-u stoczyli walki w grupach trzy, cztero - osobowych. Wszyscy otrzymali w nagrodę dyplomy. Trenerzy czekają na rychłe zapisy do naszego klubu uczniów Fundacji Oświatowej Nasza Szkoła.


 
Pokazy judo w SP 174 w Łodzi /Łódź, dn. 2 września 2013r/ Print E-mail

Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Podstawowej nr 174 w Łodzi nasi judocy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed całą społecznością szkolną.


 
Pokazy judo w Gimnazjum nr 30 w Łodzi Print E-mail

We wtorek 5 marca oraz w czwartek 7 marca zaprezentowaliśmy swoje umiejętności w formie pokazu technik judo w Gimnazjum nr 30 w Łodzi, zachęcając przy tym przyszłych uczniów tej szkoły - szóstoklasistów okolicznych podstawówek - do treningów w naszym klubie.

Pokaz oglądały grupy chłopców i dziewcząt, którzy mieli również okazję wypróbować swoich sił wykonując techniki rzutów i trzymań. Jak się dodatkowo okazało, dziewczyny śmielej i aktywniej uczestniczyły w przygotowanych konkursach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy już w niedalekiej przyszłości na treningi do Gimnazjum nr 30 w Klubie Sportowym Akademia Judo Łódź!

 
Drzwi Otwarte w SP 174 /Łódź, 06.02.2013r./ Print E-mail

Nie mogło zabraknąć naszych judoków podczas "Drzwi Otwartych" w Szkole Podstawowej nr 174 w Łodzi. Swoje umiejętności zaprezentowali Justyna Bródka, Igor Rubaszewski i Damian Rojewski (uczniowie SP 174).