Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy ROK 2012


Uroczyste podsumowanie roku sportowego 2012 w naszym klubie. Print E-mail

W Centrum Sportu i Rekreacji odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2012 w naszym klubie. Przy licznie przybyłych gościach i przy suto zastawionych stołach nagrody za wyniki sportowe oraz za życzliwość i pomoc klubowi otrzymali zawodnicy, rodzice, dyrektorzy szkół oraz inni zaproszeni goście. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 
Obchody jubileuszu 40-lecia MKS Pałac Młodzieży Łódź /15 oraz 19.12. 2012r./ Print E-mail

15 grudnia uczestniczyliśmy w Uroczystej Gali  a 19 grudnia nasi zawodnicy wystartowali w Turnieju Judo z okazji Jubileuszu 40-lecia MKS Pałac Młodzieży Łódź.

 
Mikołajkowy Miniturniej Judo /Łódź, dn. 05.12.2012r./ Print E-mail

Klub Sportowy Akademia Judo Łódź od początku swojego funkcjonowania nawiązał ścisłą współpracę z Fundacją Oświatową "Nasza Szkoła" - owocem wspólnych działań jest utworzenie w szkole przy ul. Zbaraskiej 19 koła SKS - Judo, któremu właśnie patronuje nasz klub. Zajęcia w dwóch grupach wiekowych przybliżają uczestnikom walory uprawiania judo, a obok przeważających wszechstronnych ćwiczeń ogólnorozwojowych dzieciaki mają szansę rywalizowania w corocznym już tradycyjnym Mikołajkowym Miniturnieju Judo.

 
World Judo Day 2012 /Łódź, 20.10.2012r./ Print E-mail

Wielkie święto za nami. Zawodnicy naszego klubu wraz z rodzicami wzięli udział w imprezie sportowo - rekreacyjnej z okazji Światowego Dnia Judo. Tegoroczna edycja World Judo Day 2012 odbywa się pod hasłem - Judo For All. Nasze spotkanie przebiegało w bardzo ciepłej i miłej atmosferze, a wspólne zmagania rodziców i zawodników aż miło było oglądać. Szczególne podziękowania za przygotowanie imprezy dla: Pana Roberta Klimowicza, zawodników: Marcina Kobalczyka, Jana Kalinowskiego, Szymona Kleszcza oraz innych niewymienionych, którzy wnieśli swój udział do prawidłowego przebiegu naszego przedsięwzięcia.

 
Wrzesień miesiącem pokazów umiejętności zawodników K.S. Akademia Judo Łódź /Łódź, 26.09.2012r./ Print E-mail

Uczniowie Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" - Kacper Serafiński, Piotr Gromek, Jerzy Dobruchowski i Franciszek Pisarek (jednocześnie zawodnicy Klubu Sportowego Akademia Judo - Łódź) wyszli z inicjatywą zorganizowania dla swoich młodszych kolegów - uczestników SKS-u -  pokazu techniki i swoich umiejętności sportowych.

 
Pokaz judo w Szkole Podstawowej nr 174 ul. Gałczyńskiego 6/Łódź, 03,09,2012r./ Print E-mail

Pokazem judo podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013 zaczął się nabór nowych zawodniczek i zawodników do grup prowadzonych w Szkole Podstawowej nr 174 w Łodzi - ul. Gałczyńskiego 6. Za szkolenie w tym miejscu odpowiedzialna jest trenerka Renata Czepułkowska! Zapraszamy wszystkich nowozapisujących się!!! Dwudziestu zapisanych do naszej sekcji w SP 174 otrzyma klubowy t-shirt z nazwą i logo klubu gratis!!!

 
Judo Piknik /Łódź, 29.06.2012r/ Print E-mail

Judo Piknik licznie zgromadził zawodników i zawodniczki naszego klubu wraz z rodzicami. Serdeczne podziękowanie dla Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Equestro" za możliwość zorganizowania pikniku na jego obiektach, a w szczególności Panu Mateuszowi Krocowi. Ostatnie pożegnalne spotkanie przed wakacjami przebiegło w miłej, sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze. Do zobaczenia na obozie w Witnicy a z tymi co nie jadą na obóz już we wrześniu na treningach!!!

 
Podsumowanie zajęć SKS - Judo w "Naszej Szkole" /Łódź, 13.06.2012r./ Print E-mail

13 czerwca odbył się turniej podsumowujący rok szkolny 2011/2012 na SKS-sie - Judo prowadzonym w "Naszej Szkole". Tradycyjnie już zmagania małych judoków "Naszej Szkoły" odbywały się pod patronatem Klubu Sportowego "Akademia Judo - Łódź". Zawodnicy starali się ze wszystkich sił aby osiągnąć zwycięstwa w walkach. Systematyczna praca na zajęciach sprawiła, że podczas zawodów można było zaobserwować wiele ciekawych i interesujących akcji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zajętych miejsc a w nowym roku szkolnym zobaczymy się już na treningach w Akademii Judo - Łódź!!!

 
Dzień Dziecka z Klubem Sportowym Akademia Judo - Łódź /Łódź, 01.06.2012r/ Print E-mail

W zakończonym meczu piłki nożnej pomiędzy Zawodnikami Klubu Sportowego Akademia Judo - Łódź vs Rodzice zawodników lepsi okazali się Ci drudzy. Wynik meczu 7:6 dla rodziców. Zawodnicy jednak dostali szansę na rewanż i to oni zdobyli złoty gol. Reasumując nie liczył się wynik tylko dobra sportowa zabawa, zdrowa rywalizacja i rekreacyjne rodzinne spotkanie.

 
Wiosenny Miniturniej Judo /Łódź 28.03.2012r/ Print E-mail

Pod Patronatem Klubu Sportowego "Akademia Judo - Łódź" działają w Szkole Podstawowej Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" dwie grupy koła SKS - JUDO. Na zajęciach przeważają ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy ruchowe z elementami judo. Na SKS-sie nie brakuje również rywalizacji sportowej. W dniu 28 marca 2012 r. uczestnicy tych zajęć mieli szansę wzięcia udziału w Wiosennym Miniturnieju Judo. Po obserwacji zmagań na macie, trener Jarosław Ciemieniewski wytypował przyszłych mistrzów judo licząc, że zapiszą się do naszego klubu.

 
Młodzież z Hiszpanii ćwiczy razem z Klubem Sportowym Akademia Judo - Łódź /12.03.2012r./ Print E-mail

Młodzież z hiszpańskiej miejscowości Tremp uczestnicząca w wymianie międzynarodowej z uczniami XXV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi chętnie uczestniczyła w zajęciach judo przygotowanych przez nasz klub. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze a młodzi Hiszpanie byli zachwyceni możliwością spróbowania swych sił w judo.

 
Wieje nudą? Trenuj judo!!! Print E-mail

Akcja "Wieje nudą? Trenuj judo!" przeprowadzona wśród uczniów łódzkich szkół, zorganizowana przez Klub Sportowy "Akademia Judo - Łódź" wspólnie z XXV LO w Łodzi, VIII LO w Łodzi oraz ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum Fundacji Oświatowej "Nasza Szkoła" zakończyła się sukcesem promocyjnym. W ramach lekcji wychowania fizycznego nasz ukochany sport mogło poznać prawie dwustu uczniów i uczennic! Zainteresowanie i ciekawość uczestników oraz nieskrywana radość z możliwości wykonywania techniki judo (pady, trzymania, rzuty) udowodniły, że judo to sport dla wszystkich! Podstawowym celem podjęcia akcji była popularyzacja "łagodnej drogi" wśród jak największej liczby uczniów. Już teraz myślimy o powtórzeniu tego typu zajęć, gdyż ćwiczący domagają się więcej judo na swoich lekcjach! Mamy nadzieję, że poprzez tego typu działania o judo będzie coraz głośniej!!!

 
JUDOCY KS AJŁ DLA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Print E-mail

W Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy /ul. Pomorska 105 VIII Liceum Ogólnokształcące/ w dniu 8 stycznia 2012r. trener Jarosław Ciemieniewski razem z zawodnikami: Mateuszem Leśniewskim oraz Danielem Zawieruchą dali pokaz techniki judo. Z miłą chęcią nasz klub podejmuje inicjatywy i działania, które mogą choć minimalnie wspomóc szczytne i szlachetne cele.