Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy ROK 2015 IV Biegowa Bitwa o Łódź /Łódź, dn. 06.06.2015r./


IV Biegowa Bitwa o Łódź /Łódź, dn. 06.06.2015r./ Print E-mail

Organizatorzy biegowej bitwy o Łódź na swej stronie internetowej piszą: "Zawody wzorem ubiegłorocznej edycji rozegrane zostały na terenie Lasu Łagiewnickiego, a trasę wytyczono z wykorzystaniem naturalnych przeszkód – imprezy tego typu zyskują coraz większe zainteresowanie w całej Europie w tym również w Polsce. W Niemczech i Anglii tego typu imprezy przyciągają na start tysiące uczestników, którzy chcą sprawdzić się nie tylko z dystansem, ale również z wszelkiego rodzaju przeszkodami znajdującymi się na trasie. Coraz więcej osób lubiących spędzać aktywnie czas wolny, szuka możliwości sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach. 

Lokalizacja „Biegowej Bitwy o Łódź” oraz jej termin sprzyjają promocji Lasu Łagiewnickiego jako terenu do uprawiania różnych form rekreacji ruchowej przez mieszkańców Łodzi i okolic."

W imprezie bierze udział ponad 600 zawodników w biegu głównym na 12km, a przygotowana trasa i przeszkody wzbudzają wśród startujących dużo pozytywnych emocji."

Drużyna Judo Activ, która reprezentowała nasz klub zajęła dobre VIII miejsce. Skład naszej ekipy: Agata Szczepaniak, Piotr Przasnek, Michał Witczak. Bartosz Hankiewicz, Sebastian Szulewicz.