Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Inne imprezy


Christmas Judo Games /2016-12-18, Łódź/ Print E-mail

          

CHRISTMAS JUDO GAMES 2016 - IMPREZA OBJĘTA PATRONATEM SZKOŁY GORTATA

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FIERO! PIZZA 


 
Mikołajkowa Miniolimpiada Sportowa /Łódź,dn. 07.12.2016r./ Print E-mail

W hali łódzkiej Anilany Fundacja Oświatowa Nasza Szkoła zorganizowała swoim uczniom wspaniałą imprezę sportowo-rekreacyjną z okazji Mikołajek. Z przyjemnością judocy naszego klubu (którzy w dużej liczbie są również uczniami szkoły z ul. Zbaraskiej 19 w Łodzi) zaprezentowali podczas jej trwania swoje umiejętności, a także nieco starsi judocy ze Szkoły Gortata Judo Team'u wspomogli organizacyjnie prawidłowy przebieg zmagań sportowych. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami!


 
Światowy Dzień Judo 2016 /Łódź, dn. 26-27.10.2016r./ Print E-mail

Z okazji Światowego Dnia Judo obchodzonego 28 października najmłodsi judocy trenujący przy Kadłubka 33 w Szkole Goratata w Łodzi uczestniczyli w Klubowym Randori Sędziowanym.


 
Pokaz judo w SP 175 w Łodzi - Wieje nudą? Trenuj judo!!! Print E-mail

Już od 2012 roku Akademia Judo Łódź prowadzi swoją akcję promującą judo wśród dzieci i młodzieży z łódzkich placówek oświatowych >>>> http://www.judo.fork.pl/…/ro…/112-wieje-nud-trenuj-judo.html 27 października trener Jarosław Ciemieniewski z zawodnikami: Konradem Pyznarskim i Rafałem Gołembiewskim byli z wizytą w Szkole Podstawowej nr 175 w Łodzi. Zgromadzonym licznie uczniom, nauczycielom opowidaliśmy o judo, pokazywaliśmy technikę i mówiliśmy o bliskiej współpracy ze Szkołą Marcina Goratata w Łodzi.


 
Spotkanie z Mistrzem - Jerzy Banaszczyk /Łódź, 20.10.2016r./ Print E-mail

Na czwartkowym treningu gościliśmy przyjaciela naszego klubu - jednego z najlepszych łódzkich judoków - Jerzego Banaszczyka. Mistrz opowiadał o swoich sukcesach, wspominał walki, uczestnicy zajęć mogli zobaczyć najcenniejsce medale z Mistrzostw Polski Seniorów, Pucharów Świata, turniejów z całego świata. Nasz gość walczył na przełomie lat 80/90-tych i w swojej wieloletniej karierze wywalczył 3 medale Mistrzostw Polski Seniorów (srebrny i dwa brązowe) był uczestnikiem Mistrzostw Świata Seniorów w Belgradzie w 1989r. Zaproszony gość niewątpliwie autorytet dla wszystkich zawodników poprowadził również zajęcia demonstrując specjalistyczne ćwiczenia i swoją koronną technikę morote seoi nage. Dziękujemy za wizytę Panu Jerzemu. Cieszymy się, że dostaliśmy zapewnienie Mistrza, że będziemy mogli gościć go w naszych skromnych progach jeszcze nie jeden raz.


 
Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 174 w Łodzi /01.06.2016r./ Print E-mail

Najmłodsi judocy Akademii - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 174 w Łodzi uczestniczyli w raz z trenerem Michałem Kaużyńskim w Pikniku Rodzinnym, który zorganizowała Dyrekcja, Kierownictwo i Nauczyciele ulubionej "podstawówki" naszego klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w tak szczególnym wydarzeniu z okazji "Dnia Dziecka" dziękując za możliwość zademonstrowania swoich umiejętności na rozłożonej "pod chmurką" macie.


 
Festyn z okazji "Dnia Dziecka" w łódzkim ZOO /Łódź, dn. 29.05.2016r./ Print E-mail

W festynie zorganizowanym przez łódzkie ZOO wzięli udział zawodnicy i zawodniczki naszego klubu. Na świeżym powietrzu pod okiem trenerów: Michała Witczakai Piotra Przasnka demonstrowali techniki judo licznie zwiedzającym ogród zoologiczny. Podobnie jak w latach ubiegłych nasze pokazy wzbudziły duże zainteresowanie a nasi nie nadążali z odpowiedziami zainteresowanych o Akademię i Szkołę Gortata w Łodzi. Dziękujemy Dyrekcji i Kierownictwu łódzkiego ZOO za to, że możemy z Wami współpracować. Swoje umiejętności przedstawiali: Martyna Makowska, Veronika Dolidze, Sasza Gembalya, Konrad Pyznarski, Kacper Kowalik, Rafał Gołembiewski.


 
Spotkanie z psychologiem sportu /Łódź, 14.04.2016r./ Print E-mail

Kolejne spotkanie naszych zawodników z psychologiem sportu - Panią Renatą Czepułkowską. Spotkania te będą miały na celu nabycie przez naszych judoków umiejętności radzenia sobie z lękiem, emocjami i stresem. Będą one również dotyczyły problemu uzależnień. Zajęcia P. Renata prowadziła ciekawie i profesjonalnie. Młodzież aktywnie w nich uczestniczyła i zadawała nurtujące pytania. Czekamy na kolejną wizytę współpracującą z klubem Panią Renatą Czepułkowską!


 
Pokaz w Przedszkolu Miejskim nr 130 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Print E-mail

W zaprzyjaźnionym Przedszkolu Miejskim nr 130 w Łodzi przy ul. Podhalańskiej 18 - Julia Pyznarska, Konrad Pyznarski, Rafał Gołembiewski i Artur Olaszek dali pokaz swoich umiejętności podczas imprezy towarzyszącej zbiórce pieniążków w tegorocznym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z miłą chęcią nasz klub podejmuje inicjatywy, które mogą choć minimalnie wspomóc szczytne i szlachetne cele

 
Trening umysłu /Łódź, dn. 17.12.2015r./ Print E-mail

W naszym klubie nie tylko liczy się trening fizyczny. Silna psychika odgrywa kluczową rolę, szczególnie gdy rywalizujący ze sobą zawodnicy trenują judo. Judocy często podkreślają, że w decydujących momentach rywalizacji to właśnie psychika odgrywa kluczową rolę. Często w czasie zwykłego treningu nie ćwiczy się wszystkich umiejętności mentalnych potrzebnych do skutecznego działania i poświęca się na to mało czasu. Można jednak stwierdzić, że trening mentalny, obok fizycznego, technicznego, czy taktycznego, staje się obowiązującym standardem, dlatego w naszym klubie gościliśmy Panią Renatę Czepułkowską - Psychologa Sportu, która poprowadziła kolejne zajęcia z naszymi zawodnikami z cyklu "Trening umysłu".


 
Christmas Judo Games /Łódź, 20.12.2015r./ Print E-mail

      

                                                                                 Łódź Chojny/Dąbrowa

                                                                             ul. Rzgowska 180 pawilon 17

Zakończyła się impreza sportowo - rekreacyjna Christmas Judo Games. Klubowe zawody zorganizowano już po raz ósmy, lecz tym razem w sali gimnastycznej Szkoły Gortata w Łodzi, ul. Kadłubka 33. Szkoła Gortata ściśle współpracuje z naszym klubem na poziomie szkolenia sportowego judoków obdarzając ich opieką edukacyjną w gimnazjum i liceum.

W tym roku podczas grudniowego spotkania zostali wyróżnieni zawodnicy za osiągnięcia sportowe, trenerzy, zasłużeni działacze i rodzice zawodników. Fundatorem nagród była Pizzera Fiero! Łódź Chojny/Dąbrowa z ul. Rzgowskiej 180 pawilon 17.

Ostatnie sportowe zmagania zgromadziły na wewnętrznych zawodach najmłodszych zawodników i zawodniczki. Świąteczna atmosfera wisiała w powietrzu a rywalizacja przyniosła wiele satysfakcji. Gratulujemy wszystkim udziału w Judo Games i wywalczonych medali i nagród.


 
World Judo Day 2015 /Łódź, 27-29.10.2015r./ Print E-mail

Z okazji Światowego Dnia Judo, który w tym roku odbywał się pod hasłem "Jedność" nasz klub zorganizował dla zawodników i zawodniczek Klubowe Randori Sędziowane.


 
Urodziny łódzkiego Ogrodu Zoologicznego /Łódź, 20.09.2015r./ Print E-mail

Jak co roku uczestniczyliśmy w urodzinach łódzkiego ZOO. Dziękujemy za zaproszenie!


 
IV Biegowa Bitwa o Łódź /Łódź, dn. 06.06.2015r./ Print E-mail

Organizatorzy biegowej bitwy o Łódź na swej stronie internetowej piszą: "Zawody wzorem ubiegłorocznej edycji rozegrane zostały na terenie Lasu Łagiewnickiego, a trasę wytyczono z wykorzystaniem naturalnych przeszkód – imprezy tego typu zyskują coraz większe zainteresowanie w całej Europie w tym również w Polsce. W Niemczech i Anglii tego typu imprezy przyciągają na start tysiące uczestników, którzy chcą sprawdzić się nie tylko z dystansem, ale również z wszelkiego rodzaju przeszkodami znajdującymi się na trasie. Coraz więcej osób lubiących spędzać aktywnie czas wolny, szuka możliwości sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach. 

Lokalizacja „Biegowej Bitwy o Łódź” oraz jej termin sprzyjają promocji Lasu Łagiewnickiego jako terenu do uprawiania różnych form rekreacji ruchowej przez mieszkańców Łodzi i okolic."

W imprezie bierze udział ponad 600 zawodników w biegu głównym na 12km, a przygotowana trasa i przeszkody wzbudzają wśród startujących dużo pozytywnych emocji."

Drużyna Judo Activ, która reprezentowała nasz klub zajęła dobre VIII miejsce. Skład naszej ekipy: Agata Szczepaniak, Piotr Przasnek, Michał Witczak. Bartosz Hankiewicz, Sebastian Szulewicz.


 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3