Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Akcje szkoleniowe ROK 2016


Ferie z judo z Fiero! Pizza w Szkole Gortata w Łodzi! Print E-mail

                             

DZIĘKUJEMY SZKOLE GORTATA I FIERO! PIZZA ZA WSPARCIE


 
JUDO CAMP 2016 - Europa ohne Grenzen - Heute werden wir die Zukunft gestalten/Władysławowo/Chłapowo/ Print E-mail

W terminie 29.04-03.05.2016r zawodniczy naszego klubu i  jednocześnie uczniowie Szkoły Gortata w Łodzi wzięli udział w Judo Campie odbywającym się w Chłapowie/Władysławowie. "JUDO CAMP 2016 - Europa ohne Grenzen - Heute werden wir die Zukunft gestalten" - zgromadził ok 150 zawodniczek i zawodników z Niemiec, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Polski. Każdego dnia technika i porządne randori - nawet trzy razy dziennie mata COS OPO we Władysławowie gromadziła uczestników Campu. Obok ciekawych treningów technicznych i kilkudziesięciu walk nie zabrakło spaceru na plażę, wycieczki na Westerplatte i do Gdańska, zespołowych gier sportowych, zajęć na basenie i przede wszystkim fantastycznej atmosfery. Dziękujemy organizatorom za wspólne treningi. Wróciliśmy z Campu bardzo zadowoleni i czekamy na Majówkę 2017.


 
Randori /Bytom, 23.01.2016r./ Print E-mail

GKS "Czarni" Bytom po raz kolejny był organizatorem otwartego randori. Do hali przy ul. Łużyckiej 90 w Bytomiu zjechali zawodnicy z całej Polski, by sprawdzić swe siły w szkoleniowych walkach. Nie mogło tam zabraknąć naszych judoków.


 
Randori /Bytom, 16.01.2016r./ Print E-mail

W miniony weekend szlifowaliśmy formę na randori w Bytomiu.

 

 
V Judo Camp Elbląg 2016 - Seminarium Trenerów Polskiego Związku Judo /Elbląg, 8-10.01.2016r./ Print E-mail

Piąta edycja Campu zgromadziła rekordową ilość uczestników z siedmiu krajów! Ponad 700 judoków i judoczek oraz około 200 trenerów brało udział w wydarzeniu. Szkolenie dla trenerów prowadził ekspert EJU Mr Hiroshi Katanishi (8 DAN).