Oglądasz teraz:    START WYNIKI I RELACJE Akcje szkoleniowe


Ferie z judo z Fiero! Pizza w Szkole Gortata w Łodzi! Print E-mail

                             

DZIĘKUJEMY SZKOLE GORTATA I FIERO! PIZZA ZA WSPARCIE


 
JUDO CAMP 2016 - Europa ohne Grenzen - Heute werden wir die Zukunft gestalten/Władysławowo/Chłapowo/ Print E-mail

W terminie 29.04-03.05.2016r zawodniczy naszego klubu i  jednocześnie uczniowie Szkoły Gortata w Łodzi wzięli udział w Judo Campie odbywającym się w Chłapowie/Władysławowie. "JUDO CAMP 2016 - Europa ohne Grenzen - Heute werden wir die Zukunft gestalten" - zgromadził ok 150 zawodniczek i zawodników z Niemiec, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Polski. Każdego dnia technika i porządne randori - nawet trzy razy dziennie mata COS OPO we Władysławowie gromadziła uczestników Campu. Obok ciekawych treningów technicznych i kilkudziesięciu walk nie zabrakło spaceru na plażę, wycieczki na Westerplatte i do Gdańska, zespołowych gier sportowych, zajęć na basenie i przede wszystkim fantastycznej atmosfery. Dziękujemy organizatorom za wspólne treningi. Wróciliśmy z Campu bardzo zadowoleni i czekamy na Majówkę 2017.


 
Randori /Bytom, 23.01.2016r./ Print E-mail

GKS "Czarni" Bytom po raz kolejny był organizatorem otwartego randori. Do hali przy ul. Łużyckiej 90 w Bytomiu zjechali zawodnicy z całej Polski, by sprawdzić swe siły w szkoleniowych walkach. Nie mogło tam zabraknąć naszych judoków.


 
Randori /Bytom, 16.01.2016r./ Print E-mail

W miniony weekend szlifowaliśmy formę na randori w Bytomiu.

 

 
V Judo Camp Elbląg 2016 - Seminarium Trenerów Polskiego Związku Judo /Elbląg, 8-10.01.2016r./ Print E-mail

Piąta edycja Campu zgromadziła rekordową ilość uczestników z siedmiu krajów! Ponad 700 judoków i judoczek oraz około 200 trenerów brało udział w wydarzeniu. Szkolenie dla trenerów prowadził ekspert EJU Mr Hiroshi Katanishi (8 DAN).


 
Randori /Bytom, 17.10.2015r./ Print E-mail

W ubiegłym tygodniu nasi zawodnicy uczestniczyli w otwartym randori, które zorganizował GKS "Czarni" Bytom. Ponad dwadzieścia solidnych walk stoczonych w dwóch jednostkach treningowych to porządna zaprawa.


 
Ferie z Judo 2014 Print E-mail

Akcja SZKOLENIOWA "Ferie z judo" dobiegła końca. Dużo treningów techniki, ćwiczeń ogólnorozwojowych, ukierunkowanych i specjalnych dobrze wpłynęło na naszych podopiecznych - widać, że nasi dobrze przepracowali ferie zimowe po sposobie wykonywania rzutów i chwytów a skuteczna ich realizacja w randori czy na zawodach to kwestia czasu. W dobie szeregu zmian przepisów sędziowskich "męczących" już naszą ukochaną dyscyplinę zajęcia teoretyczno-taktyczne podczas ferii utrwaliły naszym judokom nazwy trudnych japońskich technik oraz znacznie przybliżyło poznanie i zrozumienie nowych zasad walki sportowej judo.


 
Ferie z judo 2013 Print E-mail

FOTORELACJA - I TURNUS

FOTORELACJA - II TURNUS

 
FERIE Z JUDO - RELACJA I FOTKI Print E-mail

Wszystko co dobre szybko się kończy... Ferie zimowe 2012 już za nami. Zawodnicy naszego klubu mieli szansę uczestniczyć w zgrupowaniu dochodzeniowym. Przez siedem dni ferii (w godz. 10:30 - 16:30 a niekiedy nawet do 18:00) judocy KS AJŁ mocno trenowali - mieli nawet cztery treningi dziennie!!! Miejmy nadzieję, że po tak intensywnie przepracowanym okresie forma wszystkich zawodników mocno zwyżkuje!!! Uczestnicy Ferii z judo mieli nie tylko zajęcia na macie, sporo czasu poświęcili na zajęcia w sali gimnastycznej XXV LO w Łodzi gdzie grali w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, unihoka, dwa ognie, zbijaka, a także wylewali siódme poty podczas specjalistycznych ćwiczeń siłowych, przeciągali linę i pokonywali tory przeszkód. Oprócz zajęć ruchowych zawodnicy aktywnie uczestniczyli w zajęciach teoretycznych, plastycznych czy w sali komputerowej. Oglądaliśmy filmy, rozwiązywaliśmy zadania o tematyce judo. Ogromną frajdę sprawił wszystkim Pan Robert Klimowicz, który zorganizował turnieje gier planszowych i komputerowych jednocześnie sponsorując ciekawe nagrody. Wszyscy z chęcią wzięli udział w konkursie wiedzy o judo, miniturnieju judo i w konkursie plastycznym. Wiele by jeszcze pisać o pozostałych atrakcjach...

 
Treningi w sali gier