Oglądasz teraz:    START MEDIA


Judo Activ - podsumowanie sezonu 2013/2014 Print E-mail

Sekcja dla dorosłych (byłych zawodników i zaczynających przygodę z judo) - Judo Activ podsumowuje kolejny udany sezon. Liczba ćwiczących stale rośnie a grupa mocno mobilizuje się na każde zajęcia. Wszyscy uczestnicy zasługują na dużą pochwałę, że znieśli trudy i obciążenia treningowe w kolejnym już roku, ale nagrodą jest lepsze zdrowie, siła czy po prostu przyjemność z intensywnych ćwiczeń na tatami. Zwieńczeniem udanego sezonu będzie krótkie zgrupowanie - tradycyjnie już w ulubionym ośrodku GOSiR "Relax" w Wiśniowej Górze.


 
Trener Michał Witczak brązowym medealistą Mistrzostw Polski BJJ Print E-mail

Miło nam poinformować, że trener Michał Witczak - wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Brazilian Jiu Jitsu, które odbyły się ponad tydzień temu w Łodzi. Trener Witczak nie tylko realizuje swoje pasje w judo prowadząc zajęcia  dorosłych w prężnie działającej grupie Judo Activ, ale jest także czołowym zawodnikiem BJJ w Polsce. Umiejętności łączenia technik obu sztuk walki przez trenera Michała czyni z niego fightera potrafiącego skutecznie i szybko kończyć walki na swoją korzyść z przeciwnikami trenującymi judo i BJJ. Zapraszamy na treningi Judo Activ - jedynej tak licznej, zgranej i zaangażowanej grupy dla dorosłych w naszym mieście!!!


 
Nasze trenerki na planie "Komisarza Alexa" /Łódź, dn, 05.06.2014r./ Print E-mail

Producenci popularnego serialu "Komisarz Alex", realizowanego przez Telewizję Polską S.A., zwrócili się do naszego klubu o wsparcie realizacji zdjęć do nowych odcinków. W krótkiej scenie w role głównych bohaterek wcieliły się nasze trenerki: Renata Czepułkowska i Beata Hilt, służąc jednocześnie na planie filmowym fachowymi poradami dotyczącymi treningu i techniki judo.


 
Film promujący nasz klub Print E-mail

http://youtu.be/uIMdfnNR8V0

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2