Oglądasz teraz:    START KLUB Trenerzy


Jarosław Ciemieniewski

Trener grup zaawansowanych i naborowych (IV DAN) licencjonowany trener klasy II Polskiego Związku Judo - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski, uczestnik Pucharów Świata i Pucharów Europy w różnych kategoriach wiekowych, wielokrotny Reprezentant Kraju na zawodach międzynarodowych, Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, menedżer sportu, nauczyciel mianowany w XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Łodzi oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi, od ponad 20 lat związany z judo.

 
Michał Kaużyński

Instruktor grup naborowych w SP 174 w Łodzi.

 
Michał Witczak

Fan sportów walki,  z Judo związany od 20 lat - instruktor Judo (I DAN) Od kilku lat z zamiłowaniem trenuje brazylijskie Jiu-Jitsu, a każdą wolną chwilę poświęca treningom na macie. Nieprzerwanie zdobywa wiedzę na temat doskonalenia techniki, poprawy kondycji oraz koordynacji ruchowej wdrażając do treningów innowacyjne formy i metody min. crossfit.

 
Piotr Przasnek

Instruktor współpracujący z klubem. Pasjonat judo (I DAN) i BJJ. Pełny profesjonalizmu i zaangażowania we wszystko co robi. Jest osobą ambitną i odpowiedzialną, z pełnym zaangażowaniem podchodzi do wszystkiego co robi. Kocha judo i chciałby dzielić się swoją pasją z innymi. Osobiście lubi mocne, wytrzymałościowo-kondycyjne treningi. Na swoich zajęciach dba o precyzję wykonywanych ćwiczeń i techniki judo – skrupulatnie eliminując błędy oraz efektywnie wzmacniając mięśnie, przy czym ważne jest dla niego aby poprzez trening ćwiczyć nie tylko ciało, ale także umysł, obierać coraz ambitniejsze cele, stale rozwijać się i być świadomym swoich możliwości.

 
Tomasz Piasecki

Licencjonowany trener II KLasy (IV DAN) - wykładowca akademicki.

 
Renata Czepułkowska

Trenerka współpracująca z klubem. Od 1997 roku związana z judo. Posiada stopień mistrzowski II DAN. Medalistka Mistrzostw Polski i reprezentantka kraju. Psycholog sportu, trener przygotowania mentalnego. Zajmuje się wspieraniem rozwoju sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje z zawodnikami, trenerami, rodzicami oraz drużynami sportowymi. Absolwentka studiów podyplomowych z psychologii sportu na AWF Warszawa. Ukończyła Szkołę Trenerów, gdzie zdobywała wiedzę jak pracować z grupą oraz prowadzić efektywne zajęcia. W zakresie zwiększania potencjału sportowego zawodników współpracuje z klubami sportowymi na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.