Oglądasz teraz:    START KLUB O klubie


O klubie Print E-mail

Klub Sportowy Akademia Judo - Łódź powstał dzięki ludziom, dla których judo to nie tylko sport lecz coś więcej - część życia i fascynacja, a przede wszystkim nieprzemijająca cudowna przygoda.

Celem i głównym zadaniem klubu jest popularyzacja i kultywowanie judo wśród dzieci, młodzieży i ich opiekunów.

W naszym klubie od razu wyczuwa się przyjazną, miłą i podniosłą atmosferę -  wszystko po to, by w pełni oddać się temu co sprawia tak dużo radości - treningom judo.

Doświadczona kadra, nowe i atestowane tatami, przytulne wnętrza, profesjonalna obsługa, zajęcia dostosowane do możliwości uczestników - to wszystko sprawia, że Akademia Judo - Łódź wyznacza nowe standardy i tak długo oczekiwaną, najwyższą jakość zajęć nauczania judo w naszym mieście.

Klub Sportowy "Akademia Judo - Łódź" łączy pasje i zdolności młodych i ambitnych trenerów. Mamy to szczęście, że w życiu robimy to, co kochamy. Judo i sport to dla nas przede wszystkim pasja.

Wierzymy, że u nas, nasi zawodnicy szybko staną się naszymi przyjaciółmi, z którymi będziemy mogli tę pasję dzielić.

W naszej pracy kierujemy się trzema regułami, które wpisują się w misję klubu. Po pierwsze pragniemy promować judo jak również sport w każdej postaci i w każdy możliwy sposób. Z równym zaangażowaniem zajmujemy się judo jako formą rekreacji jak i uprawianiem wyczynowym, zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych.

Po drugie budujemy profesjonalny i doświadczony zespół trenerski codziennie doskonaląc swój warsztat, i wreszcie po trzecie dbamy o efekt końcowy naszej pracy - zadowolenie zawodników i zawodniczek!

Sport, rekreacja i zabawa to dla nas bardzo szerokie pojęcia. Dlatego prowadzone przez nas zajęcia są tak atrakcyjne i dostosowane do potrzeb i wymagań naszych zawodników. Zindywidualizowanie wymagań, monitoring postępów sportowo-ruchowych w oparci o rzetelnie przygotowane plany treningowe gwarantują ćwiczącym spełnienie marzeń sportowych i oczekiwań o profesjonalnym treningu a najmłodszym świetną zabawę. Dla naszych zawodników organizujemy imprezy sportowe, imprezy integracyjne, obozy, akcje szkoleniowe i klubowe pikniki.

Jesteśmy przekonani, że dokonując wyboru zajęć sportowych wybierzecie judo i Klub Sportowy Akademia Judo - Łódź!!!