Oglądasz teraz:    START KLUB


Szkoła Gortata Judo Team Print E-mail


ZAPRASZAMY JUDOKÓW Z CAŁEJ POLSKI Z ROCZNIKÓW: 1998 - 2003

Nabór do klas Judo w gimnazjum i liceum - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata funkcjonuje od września 2011 roku jako jedna z niewielu niepublicznych bezpłatnych szkół sportowych w Polsce. Jej założycielem i właścicielem jest Marcin Gortat - wybitny polski koszykarz, zawodnik ligi NBA.

Szkoła o profilu sportowym daje szanse uczniom z całego kraju uprawiać sport pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz równocześnie zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie.

Jest to unikalna oferta pozwalająca w doskonały sposób łączyć pasję do sportu z realizowaniem programu edukacyjnego zgodnie z podstawą programową.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata oferuje dwa poziomy kształcenia:

Gimnazjum Marcina Gortata,

Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata.

Głównymi celami szkoły jest zapewnienie uczniom:

 • Najwyższego poziomu nauczania, umożliwiającego podjęcie studiów na najlepszych polskich i zagranicznych uczelniach,
 • Pracy z wykwalifikowaną kadrą trenerską oraz mentalne przygotowanie do sportu zawodowego,
 • Dostępu do najnowocześniejszych pomocy dydaktycznych oraz sprzętu treningowego,
 • Zapewnienie bezpieczeństwa w szkole i bursie.

Dodatkowe informacje:

 • zawodnicy, którzy dołączą do Szkoły Gortata Judo Team'u - nie muszą zmianiać barw klubowych,
 • dodatkowe godziny zajęć treningowych,
 • zgrupowania, campy,
 • wspomaganie wyróżniających się judoków,
 • możliwość zakwaterowania w bursie szkolnej dla uczniów spoza Łodzi,
 • dowóz uczniów z bazy treningowej,
 • wyżywienie w szkole,
 • opieka rehabilitacyjno – lekarska.

KONTAKT:

Dyrektor Szkoły Michał Feter tel. 604 477 754; e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Trener: Jarosław Ciemieniewski (609180385)

 
O klubie Print E-mail

Klub Sportowy Akademia Judo - Łódź powstał dzięki ludziom, dla których judo to nie tylko sport lecz coś więcej - część życia i fascynacja, a przede wszystkim nieprzemijająca cudowna przygoda.

Celem i głównym zadaniem klubu jest popularyzacja i kultywowanie judo wśród dzieci, młodzieży i ich opiekunów.

W naszym klubie od razu wyczuwa się przyjazną, miłą i podniosłą atmosferę -  wszystko po to, by w pełni oddać się temu co sprawia tak dużo radości - treningom judo.

Doświadczona kadra, nowe i atestowane tatami, przytulne wnętrza, profesjonalna obsługa, zajęcia dostosowane do możliwości uczestników - to wszystko sprawia, że Akademia Judo - Łódź wyznacza nowe standardy i tak długo oczekiwaną, najwyższą jakość zajęć nauczania judo w naszym mieście.

Klub Sportowy "Akademia Judo - Łódź" łączy pasje i zdolności młodych i ambitnych trenerów. Mamy to szczęście, że w życiu robimy to, co kochamy. Judo i sport to dla nas przede wszystkim pasja.

Wierzymy, że u nas, nasi zawodnicy szybko staną się naszymi przyjaciółmi, z którymi będziemy mogli tę pasję dzielić.

W naszej pracy kierujemy się trzema regułami, które wpisują się w misję klubu. Po pierwsze pragniemy promować judo jak również sport w każdej postaci i w każdy możliwy sposób. Z równym zaangażowaniem zajmujemy się judo jako formą rekreacji jak i uprawianiem wyczynowym, zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych.

Po drugie budujemy profesjonalny i doświadczony zespół trenerski codziennie doskonaląc swój warsztat, i wreszcie po trzecie dbamy o efekt końcowy naszej pracy - zadowolenie zawodników i zawodniczek!

Sport, rekreacja i zabawa to dla nas bardzo szerokie pojęcia. Dlatego prowadzone przez nas zajęcia są tak atrakcyjne i dostosowane do potrzeb i wymagań naszych zawodników. Zindywidualizowanie wymagań, monitoring postępów sportowo-ruchowych w oparci o rzetelnie przygotowane plany treningowe gwarantują ćwiczącym spełnienie marzeń sportowych i oczekiwań o profesjonalnym treningu a najmłodszym świetną zabawę. Dla naszych zawodników organizujemy imprezy sportowe, imprezy integracyjne, obozy, akcje szkoleniowe i klubowe pikniki.

Jesteśmy przekonani, że dokonując wyboru zajęć sportowych wybierzecie judo i Klub Sportowy Akademia Judo - Łódź!!!

 
KLUBOWY TELEFON!!! Print E-mail

Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie numer telefonu do naszego klubu. Informowaliśmy już o tym kilka tygodni temu. Przypominamy zatem, że wszelkie informacje dot. klubu  można uzyskać pod numerem telefonu:

575 655 551

 
Trenerzy Print E-mail

Jarosław Ciemieniewski - trener grup zaawansowanych i naborowych (III DAN) licencjonowany trener klasy II Polskiego Związku Judo - wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski, uczestnik Pucharów Świata i Pucharów Europy, wielokrotny Reprezentant Kraju na zawodach międzynarodowych, Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, menedżer sportu, nauczyciel mianowany w XXV Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Łodzi oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi, od 20 lat związany z judo.


Renata Czepułkowska - instruktorka judo (licencja Polskiego Związku Judo), odpowiedzialna za szkolenie grup naborowych w SP 174 w Łodzi - ul. Gałczyńskiego 6. Związana ze sportem od 15 lat. Posiada stopień mistrzowski II DAN. Medalistka Mistrzostw Polski i Reprezentantka Kraju. Absolwentka psychologii. Interesuje się tematyką z zakresu psychologii sportu, a także rozwoju osobistego, w czym systematycznie zgłębia swoją wiedzę. W kręgu jej zamiłowań znajduje się również masaż leczniczy, którym zajmuje się na co dzień. Najwięcej satysfakcji czerpie z przekazywania umiejętności młodym adeptom i zarażania ich swoją pasją do judo.

 
Treningi Print E-mail

W Akademii Judo - Łódź dbamy nie tylko o prawidłowy i harmonijny rozwój fizyczny zawodników, ale również o ich rozwój intelektualny oparty o duchowe wartości judo.

Judo jako kompletny system pedagogiczny ma niepodważalny wpływ wychowawczy na zawodników, a jako jeden z najbardziej wszechstronnych sportów kompleksowo oddziałuje na rozwój fizyczny ćwiczących.

Żeby zajęcia miały wymierny skutek w naszym klubie stworzyliśmy system prowadzenia zajęć w grupach w zależności od wieku uczestników.

Treningi w grupach „przedszkolnej” i „średniej” to zajęcia ogólnorozwojowe bazujące na podstawowych ćwiczeniach z zakresu judo i akrobatyki, z elementami gimnastyki korekcyjnej, z dużą ilością gier i zabaw ruchowych mające na celu przygotowanie dzieci do podjęcia treningu specjalistycznego. Etap treningu wszechstronnego jest decydującym dla dziecka momentem czy pokocha sport czy nie - stąd przyświeca nam idea zabawy i nauki poprzez judo. Judo jest receptą na wychowanie zdrowych i silnych dzieci zarówno fizycznie jak i psychicznie, więc żeby jak najlepiej zrealizować ten cel dzieci ćwiczą na profesjonalnej macie do judo, i miękkich materacach pod okiem wysokiej klasy specjalistów.

Grupę najstarszą tworzą zawodnicy, którzy po I i II etapie treningu w naszym klubie decydują się na etap szkolenia ukierunkowanego. W tym okresie szkolenia sportowego zawodnicy, oprócz opanowywania zaawansowanych technik judo, będą startować w turniejach, uczestniczyć w obozach i zgrupowaniach organizowanych przez klub oraz zdobywać poprzez egzaminy na stopnie szkoleniowe większy stopień wtajemniczenia.

 
Grupy treningowe Print E-mail

 W roku szkolnym 2013/2014 Klub Sportowy Akademia Judo Łódź prowadzi nabór do grup:


 
Składki w roku szkolnym 2018/2019 Print E-mail

NR KONTA KLUBOWEGO:

04 2490 0005 0000 4500 4951 6187

KLUB SPORTOWY AKADEMIA JUDO - ŁÓDŹ

94-047 ŁÓDŹ, AL. WYSZYŃSKIEGO 42/9

TYTUŁ PRZELEWU: SKŁADKA CZŁONKOWSKA SEMESTR I (WRZESIEŃ 2018 - STYCZEŃ 2019) I WPISOWE – IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

Proszę wpłat dokonywać tylko według podanego wyżej wzoru.

WYSOKOŚCI WPŁAT - / DOTYCZY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZKI KLUBU/

 • JEDNORAZOWA ROCZNA OPŁATA DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 opłacana we wrześniu lub przy zapisie: 50,00 zł
 • SKŁADKA CZŁONKOWSKA ZA PIERWSZY SEMESTR - PIĘĆ MIESIĘCY (WRZESIEŃ 2018 - STYCZEŃ 2019): 400,00zł (80,00 zł/miesiąc)
 • SKŁADKA CZŁONKOWSKA ZA DRUGI SEMESTR - PIĘĆ MIESIĘCY (LUTY 2019 - CZERWIEC 2019): 400zł
 
Zapisy Print E-mail

Bliższe informacje o zapisach i treningach pod numerem telefonu: 575655551

Aby zostać członkiem Klubu Sportowego Akademia Judo - Łódź należy postępować zgodnie z zamieszczonymi wytycznymi:

 1. Dostarczyć badania lekarskie:
  • Zawodnicy otrzymują od trenera prowadzącego skierowanie na badania do lekarza sportowego i przynoszą zgodę lekarza sportowego na uprawianie judo udokumentowaną w książeczce sportowo - lekarskiej.
 2. Uregulować składkę członkowską i jednorazową opłatę roczną/wpisową.
 3. Wypełnić kartę członka klubu, zgodę rodziców na amatorskie uprawianie judo, zgodę rodziców na zapisanie się do klubu oraz inne aktualnie obowiązujące niezbędne dokumenty klubowe.
 
Grafiki zajęć Print E-mail

Treningi odbywają się:

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Marcina Gortata
ul. Kadłubka 33
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK           SOBOTA              
10:00 -12:00

FIRST TEAM/JUDO YOUNG (RANDORI) (J) (PP) - SZKOŁA GORTATA - PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH
15:15
16:15


NS I (MW)16:15
17:15


NS II (MW)16:3017:30

JUDO KIDS (J) 


JUDO KIDS (J) 17:15
18:
00

JUDO

FUNNY (MW)


JUDO

FUNNY (MW)
17:30 19:00
JUDO YOUNG (J) 
JUDO YOUNG (J) 

18:30
20:00

JUDO ACTIV

(MW)
JUDO ACTIV

{MW)


19:0020:30
FIRST TEAM (J) 
 FIRST TEAM (J) 20:30 22:00
JJ (AG) 
 JJ (AG) 17:30 18:45

JUDO KIDS (J) 
RANDORI
Randori w łódzkich klubach/ew. Kadłubka 3318:45 20:45

FIRST TEAM/JUDO YOUNG (J)
RANDORI
Randori w łódzkich klubach/ew. Kadłubka 3318:00
20:00

FIRST TEAM/JUDO YOUNG/JUDO KIDS (J) (TP)

/zaawansowani/

trening w ustalonym miejscu
FIRST TEAM/JUDO YOUNG/JUDO KIDS (J) (TP)

/ZAAWANSOWANI/

TRENING W USTALONYM MIEJSCU


SP 174
ul. Gałczyńskiego 6
 PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA CZWARTEK   PIĄTEK
14:00
15:00